Menu Zavrieť

Hlasový workshop s Ivanou Mer

Termín podujatia: 17.-18.9. 2021
Miesto: Lýceum, Dolná 24, Modra

Táto hlasová práca je zameraná na schopnosť načúvania a precítenia vlastného hlasu a rozvíjania jeho voľného vyjadrenia, vďaka jemným metódam otvárajúcim hlasový a vnútorný potenciál.
Pomocou jednotlivých dychových a hlasových cvičení sa vydáme do neprebádaných zón nášho hlasového registra. Zameriame sa na prácu s rezonanciou, ktorú budeme objavovať v tichu, priestore ako aj v tele a vo svojom vnútri.Vytvoríme bezpečný priestor, kde sa môžeme uvoľniť a stretnúť sami so sebou a s kolektívom prostredníctvom hlasu. Tento proces automaticky pracuje s rozvinutím sebadôvery, komunikáciou a napojením sa na vlastné vnútro.Budeme pracovať s dychom, aby sme svoju prítomnosť dostali plne do tela. Keď je uvoľnené telo, je uvoľnený aj hlas. Pocítime hlboké používanie nášho dychu, vedomej pozície tela a tiež sa zoznámime s fyziologickým hľadiskom hlasu a jeho možnosťami. No takisto budeme vnímať naše vnútro, pracovať s koncentráciou, počúvaním, a rozoznievaním otvoreného hlasu.
Prihlásiť na worskop sa môžete do 10.9. 2021, správou na email lyceum@presahy.sk.
Cena workshopu je 40€/na osobu.
Pred vstupom na podujatie si prosím skontrolujte, či máte potvrdenie o očkovani, alebo AG test nie starší ako 72 hodín, alebo potvrdenie o protilátkach. Ďakujeme za pochopenie, chráňme sa vzájomne 🙂